ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Програма лояльності «Fashion Club» - це довгострокова програма заохочень наших клієнтів, що дозволяє її Учасникам накопичувати і використовувати бонуси, і інші додаткові привілеї в мережі магазинів стильного взуття та аксесуарів ANTONIO BIAGGI. Програма діє у всіх магазинах ANTONIO BIAGGI, а також при покупках в інтернет-магазині antoniobiaggi.com. Інформацію про програму лояльності можна отримати у співробітників в магазинах ANTONIO BIAGGI, зателефонувавши на гарячу лінію 0 (800) 301-041 або на офіційному сайті antoniobiaggi.com.

Щоб стати Учасником програми лояльності «Fashion Club» необхідно зробити покупку на будь-яку суму в магазинах стильного взуття та аксесуарів ANTONIO BIAGGI або в інтернет-магазині antoniobiaggi.com (крім подарункових сертифікатів і засобів догляду за взуттям).

Реєстрація в програмі Учасника відбувається при першій покупці після підтвердження коду з SMS, відправленого на номер мобільного телефону Учасника, на який Учасник хоче зареєструватися. Після необхідно заповнити анкету Учасника в магазині ANTONIO BIAGGI або в своєму Особистому Кабінеті на сайті antoniobiaggi.com.

За кожну покупку Учаснику Fashion Club нараховуються бонуси на його бонусний рахунок: 10% бонусів від вартості покупки на товари Нової Колекції. 5% бонусів від вартості покупки на товари Минулих Колекцій. Бонуси не нараховуються за покупку подарункових сертифікатів і засобів по догляду за взуттям. Також Учасникам програми нараховуються додаткові бонуси під час спеціальних акцій і пропозицій.

Учасник може оплатити накопиченими бонусами до 50% вартості товару нової колекції Spring-Summer'19 і до 50% вартості товару колекцій Fall-Winter'18 / 19, Fall-Winter 17/18, Spring-Summer'18, Spring-Summer'17 (за винятком 1 гривні). Бонуси списуються з розрахунку 1 бонус = 1 гривня. Скористатися бонусами можна вже через 14 днів після нарахування. Бонусами не можна оплатити вартість подарункових сертифікатів, засобів для догляду за взуттям, інші товари, на які не передбачається списання бонусів. Бонуси не діють при покупці в кредит або оплатою частинами. Зверніть увагу, спеціальні умови по використанню бонусів для кожної акції будуть прописані окремо.

При оплаті бонусами товару на суму, сплачену грошима, також нараховуються бонуси за правилами: 10% бонусів від вартості покупки на товари Нової Колекції. 5% бонусів від вартості покупки на товари Минулих Колекцій.

Дізнатися баланс свого бонусного рахунку і історію покупок можна в своєму Особистому кабінеті на сайті antoniobiaggi.com або за телефоном гарячої лінії 0 (800) 301-041. Інформація про стан бонусного рахунку надається також в касовому чеку при купівлі в магазинах ANTONIO BIAGGI.

Термін дії бонусів складає 365 днів з моменту їх зарахування. Якщо протягом цього терміну бонуси не використовуються, тоді бонуси анулюються з рахунку і відновленню не підлягають.

Бонуси стають активними через 14 днів з дати покупки. Якщо бонуси не були нараховані або нараховані не вірно потрібно зателефонувати за телефоном гарячої лінії 0 (800) 301-041 або написати листа через форму зворотного зв'язку в своєму Особистому Кабінеті на сайті antoniobiaggi.com.

При поверненні товару нараховані бонуси за товар анулюються з бонусного рахунку Учасника. Якщо товар був оплачений бонусами при поверненні бонуси повертаються на бонусний рахунок Учасника.

Це можливо, якщо Ви готові поділитися Вашими бонусами зі своїми близькими людьми. Для цього потрібно при покупці в магазині повідомити Ваш номер мобільного телефону. Після авторизації Ваш близька людина зможе скористатися Вашими бонусами.

У разі втрати або пошкодження своєї карти, Учасник повинен заблокувати картку, звернувшись за телефоном гарячої лінії 0 (800) 301-041 або відправити лист через форму зворотного зв'язку на сайті antoniobiaggi.com. При відновленні Карти Учаснику видається нова, на яку переноситься історія покупок і стан рахунку на момент блокування Карти.

Не обов'язково. Ви можете отримати всі привілеї Учасника через авторизацію за допомогою свого мобільного телефону.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

EMAIL — shop@antoniobiaggi.com

— Безкоштовний номер для дзвінків по Україні:
0 (800) 301-041