ANTONIO BIAGGI – яскравий динамічний європейський бренд взуття та аксесуарів, який завоював визнання шанувальників сучасної моди.

За ім'ям та історією бренду стоїть інтернаціональна команда з власним дизайнерським бюро, яка з 2006 року застосовує досвід і натхнення експертів fashion-індустрії, підтримуючи прагнення кожної людини до самовираження. Тому думці Antonio Biaggi довіряють, а його стиль і образ наслідують.

Характерна риса бренду - створення колекцій взуття та аксесуарів, які втілюють модні тренди подіумів Мілана, Парижа, Токіо, Нью-Йорка і Лондона і при цьому підходять для звичних маршрутів великого міста. У кожній колекції налічується понад 700 найменувань взуття, дизайнерських моделей сумок, гаманців і інших аксесуарів.

Взуття та аксесуари ANTONIO BIAGGI виробляються на сучасному обладнанні в Китаї, під керівництвом європейського офісу. Професійна команда дизайнерів відстежує всі актуальні тренди, втілюючи їх у нових колекціях.
Комплектуючі матеріали і фурнітура закуповуються в країнах Європи. Тому сміливо можемо заявити, що бренд Antonio Biaggi - це європейська якість, різноманітність асортименту стильного взуття та аксесуарів, від моделей за доступною вартістю до розкішних дизайнерських рішень.

ТВОЄ МІСТО!ТВІЙ СТИЛЬ!ТВІЙ ВИХІД!

Колекції ANTONIO BIAGGI адресовані міським жителям з активною життєвою позицією і яскравою індивідуальністю, які втілюють в своєму щоденному гардеробі сміливі ідеї і віддають перевагу комфорту.