ПРАВИЛА ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ FASHION CLUB

1. Основні поняття і терміни

Програма лояльності – комплекс дій і заходів, що дозволяють її Учасникам отримувати можливість накопичувати і використовувати бонуси і інші додаткові привілеї в мережі магазинів стильного взуття та аксесуарів ANTONIO BIAGGI.

Правила Програми – правила Програми лояльності, які визначають права і обов'язки Учасників та Організаторів програми за участю в Програмі і розміщені на офіційному сайті Організатора програми antoniobiaggi.com

Організатор програми – мережа магазинів стильного взуття та аксесуарів ANTONIO BIAGGI, яка організувала Програму лояльності і має виключні права з управління нею.

Учасник – фізична особа, яка досягла 18-річного віку, що заповнила Анкету Учасника в магазині або на сайті Організатора antoniobiaggi.com і виконує умови Програми лояльності, визначені Організатором.

Анкета – Анкета для участі в Програмі лояльності, що оформлена в письмовому вигляді, яка заповнюється Учасником в роздрібному магазині, або онлайн реєстрація в Програмі лояльності, або інтернет-магазині ANTONIO BIAGGI, або на сайті antoniobiaggi.com, заповнення яких підтверджує ознайомлення та згоду Учасника з Правилами Програми.

Бонусний рахунок – сукупність даних в системі Організатора програми про транзакції нарахування або використання Учасником бонусів і поточний баланс. Бонусний рахунок відкривається на ім'я Учасника відповідно до цих Правил програми лояльності.

Бонусна карта – ідентифікатор Учасника в програмі лояльності. У мережі магазинів ANTONIO BIAGGI діють віртуальна або пластикова картка, по якій клієнт отримує всі привілеї учасника.

Віртуальна карта – особистий номер мобільного телефону Учасника, за яким виконуються всі операції в рамках програми лояльності на умовах цих Правил.

Пластикова карта – карта з унікальним номером і магнітною смугою, видається за бажанням Учасника після здійснення покупки в роздрібному або інтернет–магазині antoniobiaggi.com і заповнення анкети на умовах цих Правил.

Точка продажу – всі магазини ANTONIO BIAGGI, інтернет–магазин antoniobiaggi.com і / або магазини партнерів. Перелік Точок продажу може змінюватися. Актуальний перелік Точок продажу можна дізнатись за номером гарячої лінії 0–800–301–041.

Партнер – магазин або підприємство, які надають Учасникам Програми привілеї згідно з Правилами програми лояльності FASHION CLUB.

Термін проведення Програми лояльності – програма діє з 27.04.2017 і поки її Організатором не буде оголошено про припинення дії Програми лояльності в порядку, передбаченому пунктом 6.11. даних Правил.

2. Загальні умови участі в Програмі

2.1 Учасником Програми лояльності може стати будь-яка фізична особа, яка досягла 18 років і заповнила анкету учасника з усіма обов'язковими полями (а саме ПІБ, дата народження, мобільний телефон, E-mail) в магазині або на сайті Організатора antoniobiaggi.com і виконує умови програми лояльності, визначені організатором.

2.2 Ставши Учасником Програми та заповнивши Анкету, Учасник дає згоду на те, що він ознайомлений з Правилами програми та приймає їх умови в повному обсязі.

2.3 Зареєструватися Учасник Програми лояльності може заповнивши фізичну Анкету Учасника в Точці продажу і передавши її працівнику або в своєму особистому кабінеті на сайті Організатора antoniobiaggi.com.

2.4 Паперові Анкети приймаються до реєстрації в Програмі лише у разі, якщо вони повністю і розбірливо заповнені з усіма обов'язковими полями (ПІБ, дата народження і мобільний телефон) і підписані учасником.

2.5 Бонусна картка діє у всіх роздрібних магазинах ANTONIO BIAGGI і інтернет–магазині antoniobiaggi.com, а також у Партнерів Програми лояльності.

2.6 Клієнт магазинів взуття та аксесуарів ANTONIO BIAGGI при здійснені будь–якою покупки (крім подарункових сертифікатів) стає учасником Програми лояльності, повідомивши про себе контактну і особисту інформацію та отримавши Карту Учасника Програми лояльності.

2.7 При вступі до програми кожен Учасник буде отримувати привілеї участі в Програмі лояльності по номеру мобільного телефону, зареєстрованого в програмі і за бажанням, може отримати фізичну пластикову картку.

2.8 За кожну покупку з Картою ANTONIO BIAGGI Учасник отримує Бонуси на Бонусний рахунок своєї Картки. При покупці, згідно з умовами акцій Програми лояльності, Учасник може отримати додаткові Бонуси.

2.9 Реєстрація в програмі Учасника відбувається при першій покупці після підтвердження коду з Viber- або SMS-повідомлення відправленого на номер мобільного телефону Учасника, на який Учасник бажає зареєструватися або після самостійної реєстрації Учасника в особистому кабінеті на сайті Організатора antoniobiaggi.com.

2.10 Номер мобільного телефону є ідентифікатором покупця – Учасника Програми. До участі в програмі допускаються тільки номери мобільних телефонів українських операторів мобільного зв'язку з кодом +380.

2.11 Учасник Програми лояльності зобов'язаний самостійно відстежувати зміни в умовах участі в Програмі. Актуальні Правила доступні в Особистому Кабінеті на офіційному сайті Організатора програми antoniobiaggi.com.

2.12 Кожен Учасник може зареєструвати на своє ім'я і мобільний телефон тільки одну Бонусну картку Учасника Програми лояльності FASHION CLUB.

2.13 У разі втрати або пошкодження Картки Учасник повинен заблокувати свою Бонусну картку звернувшись до Організатора Програми за телефоном гарячої лінії 0–800–301–041 або відправити лист через форму зворотного зв'язку на сайті Організатора antoniobiaggi.com.

2.14 Відновлення та розблокування Бонусної картки можливі тільки при співпадінні даних (ПІБ, дати народження та номеру мобільного телефону) особи, яка подає заяву на відновлення / розблокування, і анкетних даних, зареєстрованих в базі даних Учасників програми.

2.15 При відновленні Бонусної карти Учаснику реєструється нова, на яку переноситься історія покупок і стан рахунку на момент блокування Бонусної карти. Організатор не несе відповідальності за всі операції, що проводяться на рахунку до блокування Бонусної карти.

2.16 Учасник може припинити свою участь у Програмі в будь-який момент шляхом написання електронного листа через форму зворотного зв'язку на сайті Організатора antoniobiaggi.com. Після отримання Організатором такого листа участь Учасника в Програмі припиняється, Картка і рахунок учасника блокуються, а Бонуси анулюються.

2.17 Організатор має право призупинити, припинити, відмовити в Участі в програмі або вилучити Бонусну карту в випадках, але не обмежуючись:

  •         Використання Бонусної карти способом, який не відповідає умовам Програми та / або порушує Правила Програми.
  •         Будь-якої обґрунтованої підозри у зловживанні, участі в шахрайських схемах і / або неправомірні дії з карткою і / або балансом Бонусів. Наявність шахрайських і / або неправомірних дій може бути визначено одноосібно Організатором програми та не підлягає оскарженню.
  •         Інші обставини, які Організатор визнає як вагомі для відмови у видачі Бонусної карти, вилучення або припинення дії Картки.

Організатор не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, які можуть виникнути в результаті дій, передбачених пунктом 2.17 даних Правил.

3. Нарахування бонусів

3.1 За покупки Учаснику на його Бонусний рахунок нараховується відсоток від вартості придбаного товару, сплаченого грошовими коштами:

  •         10% бонусів на товари нової колекції;
  •         5% бонусів на товари минулих колекцій;
  •         5% бонусів на засоби по догляду за взуттям.

3.2 Бонуси не нараховуються при придбанні подарункових сертифікатів. Перелік товарів, на які не нараховуються Бонуси, може бути змінений. Інформація Правил нарахування бонусів розміщується в точках продажу і в особистому кабінеті на офіційному сайті Організатора програми antoniobiaggi.com.

3.3 Для нарахування бонусів Учаснику необхідно пред'явити перед оплатою фізичну пластикову бонусну Картку або повідомити в Точці продажу номер мобільного телефону, на який зареєстрована Віртуальна бонусна картка. Бонуси не можуть бути нараховані без використання Бонусної карти.

3.4 Нараховані бонуси реєструються і підсумовуються на бонусному рахунку учасника.

3.5 Додаткові Бонуси можуть нараховуватися під час спеціальних акцій і пропозицій, які пропонує Організатор програми на умовах, визначених Організатором.

3.6 Нарахування Бонусів відбувається при розрахунку за покупку готівкою або банківськими картами.

3.7 Бонуси зараховуються на Бонусну карту вже при першій покупці при отриманні карти і при наявності технічної можливості. Якщо в даний момент технічна можливість відсутня, Бонуси на Бонусну карту нараховуються після появи технічної можливості, але не більше ніж через 14 днів.

3.8 Перевірити Бонусний рахунок можна у своєму особистому кабінеті на сайті antoniobiaggi.com звернувшись до працівника будь-якого магазина або інтернет-магазину ANTONIO BIAGGI або за телефоном гарячої лінії 0 (800) 301-041 (дзвінки безкоштовні по всій території України).

3.9 При розрахунку за товар у фіскальному чеку вказується кількість наявних Бонусів, скільки бонусів було витрачено за поточну покупку, скільки бонусів було нараховано і залишок бонусів на Карті.

3.10 Накопичені Бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і видані Учаснику готівковими коштами.

3.11 У разі повернення придбаного товару нараховані раніше за покупку Бонуси анулюються.

3.12 Правильність нарахування бонусів Учасник перевіряє при здійсненні покупки. Якщо у Учасника виникають питання щодо нарахування Бонусів, потрібно звернутися до Організатора програми і обов'язково пред'явити фіскальний чек.

3.13 Організатор залишає за собою право змінювати правила нарахування бонусів.

4. Використання бонусів

4.1 Бонуси активуються через 14 календарних днів (на 15 календарний день) після здійснення покупки.

4.2 Учасник Програми має право використовувати Бонуси, які є на рахунку його Бонусної карти, як знижки при оплаті товарів в роздрібних магазинах і інтернет–магазині ANTONIIO BIAGGI або у магазинах Партнерів, якщо це передбачено цими Правилами Програми лояльності.

4.3 Для використання Бонусів Учаснику необхідно пред'явити перед оплатою пластикову Бонусну карту або повідомити в Точці продажу номер мобільного телефону, на який зареєстрована Віртуальна бонусна карта. Бонуси не можуть бути використані без наявності бонусної картки. Якщо Учасник використовує віртуальну бонусну карту, для підтвердження використання бонусів Учаснику необхідно повідомити на касі код з Viber або SMS, що був відправлений на номер мобільного телефону Учасника.

4.4 Cплатити Бонусами можна:

До 50% вартості товарів будь-якої колекції, представленої в інтернет-магазині або роздрібній мережі бренду.

  • до 50% вартості взуття;
  • до 30% вартості аксесуарів, сумок, ременів, виробів з текстилю.

4.5 Оплата Бонусами не діє на покупку подарункових сертифікатів, панчішно-шкарпеткові вироби при купівлі товару в кредит або оплатою / купівлею частинами, а також товарів, на які Організатором не передбачена оплата бонусами.

4.6 Оплата товару подарунковими сертифікатами і бонусами з рахунку в одному чеку заборонена.

4.7 Використання Бонусів здійснюється з розрахунку 1 бонус = 1 гривня.

4.8 На оплачену коштами суму за товар нараховуються бонуси згідно з правилами нарахування бонусів викладених в п.3.1.

4.9 Кожен Бонус може бути використаний тільки один раз.

4.10 В одному чеку не можна списати Бонуси з різних бонусних рахунків. Організатор Програми не рекомендує реєструвати кілька бонусних рахунків.

4.11 Організатор визначає перелік товарів, на які можна використовувати Бонуси і залишає за собою право змінювати перелік товарів, при придбанні яких Учасник може оплатити їх вартість Бонусами.

4.12 Бонуси не можуть бути засобами платежу, будь-яким видом валюти чи цінних паперів.

4.13 Бонуси, невикористані протягом 365 днів з моменту їх нарахування, анулюються і списуються з бонусного рахунку Учасника.

4.14. Умови списання бонусів на взуття колекції Fall-Winter'20/21, Fall-Winter'19/20, Fall-Winter'18/19, Fall-Winter'17/18, Spring-Summer'21, Spring-Summer'20, Spring-Summer'19, Spring-Summer'18.

Для кожної окремої акції умови списання бонусів будуть описуватися на сайті в розділі акції, або в роздробі.
Сумарно знижка + бонус за чеком, не може перевищувати більше 50% від початкової ціни на будь-який товар. Наприклад: якщо на товар встановлено знижку 40%, то в такому випадку можна списати до 10% бонусів, тобто сумарно знижка + бонус за чеком не можуть перевищувати більше 50% від початкової ціни на взуття. Якщо товар зі знижкою 50% і більше, то списання бонусів заборонено!

Умови списання бонусів на аксесуари, сумки, ремені, текстиль колекцій Fall-Winter'20/21, Fall-Winter'19/20, Fall-Winter'18/19, Fall-Winter'17/18, Spring-Summer'21, Spring-Summer'20, Spring-Summer'19, Spring-Summer'18.

На сумки максимальна сумарна знижка за чеком з урахуванням бонусів до 30%. Наприклад: на сумку встановлена знижка 10%, тоді списати можна до 20% бонусів.

4.15. Умови списання бонусів на нову колекцію Весна-Літо

Для кожної окремої маркетингової активності умови списання бонусів будуть описуватися на сайті в розділі акції, або в роздробі. На товари нової колекції Spring-Summer'21 допускається списання бонусів до 50% вартості взуття, а саме до 50% вартості взуття лінійки «Antonio Biaggi», до 30% вартості взуття лінійки «Basic», аксесуарів, сумок, ременів, виробів з текстилю. і до 30% вартості аксесуарів. Наприклад: якщо на взуття встановлена знижка 40%, то в такому випадку можна списати до 10% бонусів, тобто сумарно знижка + бонус за чеком не може перевищувати більше 50% від початкової ціни. Якщо товар зі знижкою 50% і більше, то списання бонусів заборонено !

5. Використання персональних даних Учасника

5.1 Учасник Програми лояльності відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надає Організатору програми згоду на збір, обробку, адаптацію, зміну, відновлення, використання, зберігання, передачу третім особам і т.п. своїх персональних даних, отриманих з особистих і первинних джерел (у т. ч. паспортні дані, анкетні дані, відомості з виданих на Ім'я Учасника документів, відомостей, які Учасник надав про себе), з будь-якої певної Організатором програми та дозволеною чинним законодавством України метою.

5.2 Заповнивши і підписавши Анкету в магазині або зареєструвавшись через Особистий кабінет на сайті antoniobiaggi.com Учасник запевняє, що він проінформований щодо включення інформації про нього до бази персональних даних «Клієнти» з визначеною для цієї бази метою, також Учасника було проінформовано про права як суб'єкта персональних даних, визначених Законом України «про захист персональних даних» та про осіб, яким дані Учасника надаються для виконання зазначеної мети.

5.3 Організатор програми має право на виключення або знищення персональних даних Учасника з бази даних в разі прийняття такого рішення.

5.4 Учасника повідомлено, що строк зберігання його персональних даних в базі персональних даних Організатора програми не обмежений.

6. Інші умови

6.1 Мережа магазинів ANTONIO BIAGGI не відповідає за баланс бонусів на бонусному рахунку Учасника. Учасник Програми самостійно стежить за станом свого рахунку.

6.2 Претензії Учасників Програми щодо неправильності нарахованих або списаних бонусів розглядаються Організатором програми тільки при наявності фіскального чека.

6.3 Організатор програми визначає товари, при покупці яких можливе використання Бонусів.

6.4 Організатор залишає за собою право змінювати перелік товару, при придбанні якого Учасник може використовувати Бонуси.

6.5 Відповідно до кількості накопичених на рахунку Бонусів Організатор надає Учаснику право отримати знижку при купівлі товару за заявленими умовами, а також брати участь в акціях та пропозиціях від Партнерів Програми.

6.6 Бонуси не є і не можуть бути засобами платежу, будь-яким видом валюти чи цінних паперів.

6.7 Бонуси не можна передавати або продавати. У разі несанкціонованого використання Бонусів відповідальність лягає на Учасника Програми.

6.8 Організатор Акції не несе відповідальності за сплату Учасником податків і виконання зобов'язань, пов'язаних з участю в Програмі.

6.9 Бонусна Картка дійсна протягом терміну дії Програми лояльності BIAGGIFASHION CLUB.

6.10 Карта є власністю мережі магазинів стильного взуття та аксесуарів ANTONIO BIAGGI і надається Учаснику на період проведення Програми.

6.11 Організатор програми має право скасувати або змінити умови Програми в будь-який час в односторонньому порядку, повідомивши про це Учасників за 30 (тридцять) календарних днів до дати вступу в силу таких змін, розмістивши про це інформацію на офіційному сайті antoniobiaggi.com.