ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВЗУТТЯ

(Рекомендації фахівців)

Вибравши нову пару взуття, кожен мріє, щоб вона якомога довше зберігала свій первинний вигляд. Сьогодні для цього існує безліч спеціальних засобів, які відповідають сучасним вимогам догляду за матеріалами: натуральною та штучною шкірою, замшею, тканинами, нубуком...

  1. Здійснюючи покупку, дуже важливо правильно вибрати розмір. Підібране за розміром взуття менше деформується, на ньому не виникають складки, заломи і розтяжки, не пошкоджується фурнітура, застібки.
  2. Для того щоб попередити розрив швів і зберегти форму взуття, при надіванні необхідно використовувати спеціальну лопатку (ріжок), яка допоможе правильно розмістити ногу, не створюючи заломи на заднику.
  3. Важливо завжди враховувати показники температури і вологості і дотримуватися рекомендацій щодо експлуатації взуття. Недотримання правил призведе до швидких пошкоджень різного роду. Так, наприклад, не рекомендується носити лакове взуття при низьких температурах і високій вологості, воно може потріскатися. Текстильне взуття бажано носити тільки в суху і теплу погоду.
  4. Необхідно пам'ятати, що шкіра – органічний продукт, вона схильна пересихати. Аби взуття слугувало якомога довше, його рекомендується підживлювати спеціальними кремами, але не дуже часто, щоб не порушити структуру.
  5. Не варто весь час використовувати безбарвний крем, якщо є можливість підібрати відповідний за кольором. Він зробить колір вашого взуття більш насиченим.
  6. Промокле взуття необхідно сушити при кімнатній температурі, уникаючи близькості опалювальних / нагрівальних приладів і його перегрівання. З цієї ж причини необхідно уникати прямого впливу сонячних променів. Тривала дія ультрафіолету може призвести до вицвітання матеріалу і вплинути на зовнішній вигляд виробу.
  7. Шкіряне взуття має особливу потребу в правильному догляді. У момент сушіння варто використовувати картонні або дерев'яні колодки. Це дозволить рівномірно висушити і зберегти первісну форму взуття без подальшої його деформації.
  8. Перш, ніж приступити до чищення, взуття потрібно очистити від поверхневого забруднення (пилу) м'якою тканиною і лише потім застосовувати креми, спреї і т.д. Бажано не використовувати популярні силіконові губки, які забивають пори шкіри і не дають взуттю «дихати».
  9. Чистити взуття необхідно відповідно до рекомендацій для певного виду взуття і матеріалу. Наприклад, взуття з натуральної замші і нубуку – бруд з такого взуття знімають спеціальною щіткою. Ні в якому разі не використовуйте воду, яка може залишити розводи і плями.
  10. Сьогодні існують захисні водовідштовхувальні засоби для текстильного взуття, до складу яких входить віск, церезин, розчинник, барвник, які володіють різними властивостями, тому така «косметика» підбирається індивідуально.
  11. Прати взуття категорично заборонено!
  12. Зберігати взуття необхідно при кімнатній температурі 15-25 ° С, при незначній вологості 50-60% в окремих боксах, використовуючи форми-каркаси.
  13. Пам'ятайте, що будь-яке взуття потребує «відпочинку». Не варто носити одну і ту ж пару щодня.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

EMAIL — shop@antoniobiaggi.com

— Безкоштовний номер для дзвінків по Україні:
0 (800) 301-041