УГОДА КОРИСТУВАЧА

1.1. Дана Угода користувача (далі за текстом - Угода) відноситься до сайту Інтернет-магазину «ANTONIO BIAGGI», розташованому у глобальній мережі «Інтернет» за посиланням antoniobiaggi.com. Зміст Сайту Інтернет-магазину «ANTONIO BIAGGI» - результати інтелектуальної діяльності, що охороняються, включаючи тексти літературних творів, їх назви, передмови, анотації, статті, ілюстрації, обкладинки, музичні твори з текстом або без тексту, графічні, текстові, фотографічні, похідні, складові і інші твори, призначені для Користувача інтерфейси, візуальні інтерфейси, назви товарних знаків, логотипи, бази даних, а також дизайн, структура, вибір, координація, зовнішній вигляд, загальний стиль і розташування даного Змісту, що входить до складу Сайту і інші об'єкти інтелектуальної власності всі разом і / або окремо, що містяться на Сайті Інтернет-магазину «ANTONIO BIAGGI» (далі за текстом – Сайт).

1.2. Дана угода регулює відносини між Адміністрацією Сайту Інтернет-магазину «ANTONIO BIAGGI» (далі - Адміністрація сайту) і Користувачем даного Сайту, а також приватною особою, котра відвідала хоча б одну сторінку Сайту або, що скористалася хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках Сайту , без попередньої реєстрації та авторизації на Сайті.

1.3. Адміністрація Сайту залишає за собою право в будь-який час змінювати, додавати або видаляти пункти цієї Угоди без повідомлення Користувача даного Сайту.

1.4. Подальше використання Сайту Користувачем означає погодження з усіма умовами даної Угоди і усіма змінами, внесеними до цієї Угоди. Користувач несе персональну відповідальність за перевірку цієї Угоди на наявність змін в ньому.

1.5. Використовувати інтерактивні ресурси Сайту antoniobiaggi.com, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (Користувачі) Сайту.

2.1. Предметом цієї Угоди є надання Користувачеві Інтернет-магазину доступу до товарів та послуг, що містяться/надаються на Сайті.

2.2. Доступ до Інтернет-магазину надається на безкоштовній основі..

2.3. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до Сайту, Користувач вважається особою, що приєдналася до цієї Угоди.

2.4. Використання матеріалів і сервісів Сайту і Інтернет-магазину регулюється нормами чинного законодавства України.

3.1. Адміністрація Сайту має право:

3.1.1. Змінювати правила користування Сайтом, а також змінювати зміст даного Сайту. Зміни вступають в силу з дати публікації нової редакції Угоди на Сайті.

3.1.2. Обмежити доступ до Сайту в разі порушення Користувачем умов цієї Угоди.

3.2. Користувач має право:

3.2.1. Отримати доступ до використання Сайту після дотримання вимог про реєстрацію.

3.2.2. Користуватися всіма наявними на Сайті послугами, а також купувати будь-які Товари, що пропонуються на Сайті.

3.2.3. Задавати будь-які питання, що стосуються товарів та послуг, які надаються Інтернет-магазином «ANTONIO BIAGGI».

3.2.4. Користуватися Сайтом виключно в цілях і порядку, що передбачені Угодою і не заборонені законодавством України.

3.3. Користувач зобов'язується:

3.3.1 Надавати за запитом Адміністрації Сайту додаткову інформацію, яка має безпосереднє відношення до послуг, що надаються даним Сайтом.

3.3.2 Дотримуватися майнового і немайнового права авторів та інших правовласників при використанні Сайту.

3.3.3 Не чинити дій, які можна розцінити як дії, які порушують нормальне робоче функціонування Сайту.

3.3.4 Не поширювати з використанням Сайту будь-яку конфіденційну інформацію, що охороняється законодавством України про фізичних або юридичних осіб.

3.3.5 Уникати будь-яких дій, в результаті яких може бути порушена конфіденційність інформації, що охороняється законодавством України.

3.3.6 Не використовувати Сайт для поширення інформації рекламного характеру, інакше як за згодою Адміністрації сайту.

3.3.7 Не використовувати сервіси Сайту Інтернет-магазину з метою:

3.3.7.1. Завантаження контенту, який є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть і (або) дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містить недостовірні відомості і (або) образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади.

3.3.7.2. Спонукання до вчинення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень і заборон, що діють на території України.

3.3.7.3. Порушення прав неповнолітніх осіб та (або) заподіяння їм шкоди в будь-якій формі.

3.3.7.4. Утиску прав меншин.

3.3.7.5. Видавання себе за іншу особу або представника організації і (або) співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників даного Інтернет-магазину «ANTONIO BIAGGI».

3.3.7.6. Введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-якого Товару з каталогу Інтернет-магазину, розміщеного на Сайті «ANTONIO BIAGGI».

3.3.7.7. Некоректного порівняння Товару, а також формування негативного ставлення до осіб, що (не) користуються певними Товарами, або засудження таких осіб.

3.4. Користувачеві забороняється:

3.4.1. Використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту Сайту даного Інтернет-магазину «ANTONIO BIAGGI»;

3.4.2. Порушувати належне функціонування Сайту;

3.4.3. Будь-яким способом обходити навігаційну структуру Сайту для отримання або спроби отримання будь-якої інформації, документів або матеріалів будь-якими засобами, які спеціально не представлені сервісами даного Сайту;

3.4.4. Несанкціонований доступ до функцій Сайту, будь-яких інших систем або мереж, що належать до даного Сайту, а також до будь-яких послуг, що пропонуються на Сайті;

3.4.5. Порушувати систему безпеки або аутентифікації на Сайті або в будь-якій мережі, що відноситься до Сайту.

3.4.6. Виконувати зворотний пошук, відстежувати або намагатися відслідковувати будь-яку інформацію про персональні дані, конфіденційні відомості будь-якого іншого Користувача Сайту.

3.4.7. Використовувати Сайт та його Зміст з будь-якою метою, забороненою законодавством України, а також підбурювати до будь-якої незаконної діяльності або іншої діяльності, що порушує права інтернет-магазину або інших осіб.

4.1. Адміністрація Сайту гарантує, що ніяка отримана від Користувача інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

4.2. У деяких випадках Адміністрація Сайту може попросити Користувача зареєструватися або надати особисту інформацію/персональні відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення в Інтернет-магазині, для надання Користувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

4.3. Для того щоб забезпечити Користувача інформацією про товари і послуги Інтернет-магазину «ANTONIO BIAGGI», Адміністрація Сайту з явної згоди Користувача може надсилати на вказану Користувачем, при здійсненні реєстрації на Сайті, адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Користувач в праві відмовитися від розсилки таких повідомлень.

4.4.  Інтернет-магазин «ANTONIO BIAGGI» використовує технологію «cookie», за допомогою якої він налаштовується на роботу з кожним Користувачем особисто. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

4.5. Відомості на сайті antoniobiaggi.com мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення Користувача.

5.1. Об'єкти, розміщені на сайті antoniobiaggi.com, є інтелектуальною власністю ТОВ «АНТОНІО БІАДЖИ-УКРАЇНА». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

5.2. На сайті antoniobiaggi.com є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти глобальної мережі «Інтернет». Адміністрація сайту не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, за інформаційно-технологічну безпеку таких сайтів і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для Користувачів свого Сайту.

6.1. Авторські права на матеріали Сайту antoniobiaggi.com, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ТОВ «АНТОНІО БІАДЖИ-УКРАЇНА».

6.2. Зміст Сайту не може бути скопійовано, опубліковано, відтворено, передано або поширено будь-яким способом, а також розміщено в глобальній мережі «Інтернет» без попередньої письмової згоди Адміністрації сайту.

6.3. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. В матеріалах Сайту не використовуються значки (r) і / або (tm) для їх позначення.

6.4. Зміст Сайту захищений авторським правом, законодавством про товарні знаки, а також іншими правами, пов'язаними з інтелектуальною власністю, і законодавством про недобросовісну конкуренцію.

7.1. Будь-які збитки, які Користувач може понести у разі умисного або необережного порушення будь-якого положення цієї Угоди, а також внаслідок несанкціонованого доступу до комунікацій іншого Користувача, Адміністрацією Сайту не відшкодовуються.

7.2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за:

7.2.1. Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок нездоланної сили або форс-мажорних обставин, а також будь-якого випадку неполадок в телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах.

7.2.2. Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки, пов'язані з їх роботою.

7.2.3. Належне функціонування Сайту, в разі, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню Користувачів такими засобами.

8.1. Заповнюючи форму реєстрації на Сайті або відвідуючи сторінки Сайту antoniobiaggi.com, Користувач Сайту автоматично приймає умови цієї Угоди.

8.2. Користувач Сайту приймає умови Угоди в разі будь-якого прояву фактичного використання Сайту. У цьому випадку Користувач розуміє і погоджується з тим, що Адміністрація Сайту буде розцінювати факт використання Користувачем Сайту antoniobiaggi.com, як згоду з усіма умовами Угоди та змінами до них з відповідного моменту часу.

8.3. Діяльність Адміністрації Сайту проводиться відповідно до чинного законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

8.4. Ця Угода поширює свою дії на всі додаткові положення та умови про покупку товару і надання послуг, що надаються на Сайті.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

EMAIL — shop@antoniobiaggi.com

— Безкоштовний номер для дзвінків по Україні:
0 (800) 301-041