ЗРУЧНІ ПОКУПКИ З ANTONIO BIAGGI

ГАРАНТІЯ, ОБМІН, ПОВЕРНЕННЯ

1. ПОВЕРНЕННЯ

Ви можете відмовитися від вашого замовлення з будь-якої причини і повернути товар належної якості (взуття неношене, має товарний вигляд) протягом 14 календарних днів з моменту оплати, не враховуючи дня покупки.

Моментом оплати вважається:

 • Оплата післяплатою у службі доставки;
 • Оплата готівкою кур'єру;
 • Зарахування грошових коштів за безготівковим розрахунком системою Liqpay;
 • Зарахування першого платежу за безготівковим розрахунком за допомогою послуг «Оплата Частинами» або «Миттєва розстрочка» від Приват Банку.

Повернення товару здійснюється за рахунок клієнта (оплата послуг компанії-перевізника).

Повернення грошових коштів здійснюється в залежності від обраних раніше варіантів оплати:

Ви обрали оплату готівкою
(Відділення служби логістики або оплата кур'єру при отриманні замовлення)

Для цього достатньо вказати суму післяплати (вартість товару за чеком) при відправці повернення у відділення Нової Пошти. Кур'єр при отриманні перевірить товар на відповідність вимогам належної якості та відправить вам суму (оплата послуг за переказ грошових коштів здійснюється за рахунок клієнта) післяплатою.

Ви заберете суму у любому відділені «Нової Пошти».

Ви обрали безготівкову оплату Liqpay
або послугу «Оплата Частинами» від Приват Банку

Сума за рахунком буде повернена на карту, з якої був здійснений платіж після перевірки товару на відповідність вимогам належної якості. Зверніть увагу, що часткове повернення товару / коштів за послугою «Оплата Частинами» і «Миттєва розстрочка» неможливе.

Ви обрали оплату "Покупка Частинами" від monobank

Сума за рахунком буде повернена на карту, з якої був здійснений платіж після перевірки товару на відповідність вимогам належної якості. Часткове повернення товару при виборі оплати "Покупка частинами" НЕ можливе!

Будь ласка, зверніть увагу:

Коли ви здійснюєте повернення товару, необхідно передзвонити за безкоштовним номером 0 (800) 301-041 і повідомити менеджеру інтернет-магазину номер вашого замовлення, артикул, який повертаєте, і номер ТТН (товарно-транспортна накладна), щоб максимально швидко отримати ваше повернення і здійснити повернення грошових коштів.

У разі, якщо ви відмовляєтеся від посилки у відділенні Нової Пошти / при доставці кур'єром компанії, не оплачуючи вартість замовлення (отримали-відмовилися), необхідно сплатити вартість повернення товару.

2. ОБМІН

Зручна і проста процедура обміну: клієнт відправляє товар назад за свій рахунок, а компанія відправляє необхідний товар клієнту безкоштовно.

3. ГАРАНТІЯ:

У разі виявлення протягом встановленого терміну недоліків, виробник (продавець) діє згідно р.1 ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів».

У разі закінчення гарантійного терміну, звернення з приводу недоліків не розглядаються.

Гарантійні терміни товарів встановлені згідно р.1 ст.7 п.2 Закону України «Про захист прав споживачів»

Взуття для дорослого населення:

 • а) Взуття повсякденне з верхом з натуральної шкіри, синтетичних або штучних шкір:
 • Не менше 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
 • б) Взуття модельне з верхом з натуральної шкіри, синтетичних або штучних шкір:
 • Не менше 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття для активного відпочинку:

 • Не менше 60 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття домашнє або дорожнє:

 • Не менше 40 днів з дня продажу через роздрібну мережу.

Шкіргалантерейні вироби:

 • Сумки господарські, пляжні, дитячі і шкільні рюкзаки, вироби дрібної шкіргалантереї - 30 днів;
 • Сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні - 50 днів;
 • Валізи, ділові портфелі і папки - 70 днів;
 • Ремені - 30 днів;
 • Рукавички - 30 днів.

Гарантійній строк експлуатації взуття рахується з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону

 • Зимовий сезон - з 15 листопада по 15 березня
 • Літній сезон - з 15 травня по 15 вересня
 • Весняно-осінній - з 15 вересня по 15 листопада, з 15 березня по 15 травня

Термін служби дорівнює гарантійному строку.

Перелік нормативно-технічної документації, вимогам якої повинне відповідати взуття:

 • ДГСТ 19116-2007 «Взуття модельне Т.У.» - для взуття короткострокового носіння у разі урочистих подій у відповідності до вимог моди;
 • ДГСТ 26167-2009 «Взуття повсякденне Т.У.» - для повсякденного взуття, яке експлуатується у приміщеннях і на вулиці;
 • ДГСТ 2063 «Взуття для активного відпочинку Т.У.»
 • ДГСТ 1135-2007 «Взуття домашнє або дорожнє Т.У.»
 • ДГСТ 28631-2006 «Сумки, валізи, портфелі, ранці, папки, вироби дрібної шкіргалантереї Т.У.» ГОСТ 28846 (ISO 4418) «Рукавички і рукавиці З.Т.У.»

Не підлягає обміну або безкоштовному ремонту взуття:

 • зношене; з дефектами, які з'явилися внаслідок експлуатації в умовах, що не відповідають призначенню;
 • з механічними ушкодженнями (опіки, порізи, подряпини і ін.); деформоване у результаті неправильного носіння, сушіння, пошкодження внаслідок впливу хімічних речовин, та з іншими дефектами, які виникли з вини покупця;
 • відремонтована покупцем до пред'явлення магазину (крім заміни набійок, кріплення металевих носків, профілактики підошви, якщо такий ремонт не став причиною утворення дефектів);
 • зі зниженою ціною (в деяких випадках гарантійній строк 14 днів).

Купуючи товари в мережі наших магазинів, ви погоджуєтеся із рекомендаціями з догляду та порядком експлуатації взуття та шкіргалантерейних виробів, а також гарантійними термінами.

Після отримання замовлення покупець має право на повернення і обмін товарів належної якості відповідно до ст. 20 Закону про захист прав споживачів:

20.1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не був у вживанні і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний або касовий чек, видані споживачеві разом з проданим товаром. Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) на підставах, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

20.2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

Повернення коштів клієнту здійснюється протягом 7-ми робочих днів з моменту розірвання договору, згідно зі ст. 8 Закону про захист прав споживачів.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

EMAIL — shop@antoniobiaggi.com

— Безкоштовний номер для дзвінків по Україні:
0 (800) 301-041