Чоловічі Туфлі

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку

Модні чоловічі туфлі повинні бути у кожного!

У гардеробі сучасного чоловіка обов’язково присутнє різноманітне взуття. Туфлі, як правило, очолюють цей список і є найбільш затребуваними у представників сильної статі, незалежно від їх віку, професії та соціального статусу. 

Дані вироби охоче купують і взувають як прихильники класики, консерватори в одязі, так і хіпстери - модники з вродженим почуттям стилю і придбаною орієнтацією на fashion-індустрію. 

  • Представники бізнес-сфери в першу чергу прагнуть купити чоловічі туфлі офіційного формату, в традиційних темних кольорах (чорний, коричневий, темно-синій), виконані зі шкіри та замші, без декору, але з ексклюзивним дизайном, максимально елегантні і мають унікальний вигляд.
  • У другу чергу ними купується взуття для неформальних заходів, на зразок вечірок, пікніків, дискотек і походів по магазинах. До нього пред'являється набагато менше вимог. Воно може бути представлена ​​в будь-якій кольоровій гамі (аж до принтів і білого кольору), оснащена пряжками, перфорацією, декоративними елементами.

Від того, наскільки правильно буде обрана пара для роботи і відпочинку, безпосередньо залежить і весь лук в цілому. До того ж, саме на туфлі покладається місія повідомити всім оточуючим про статус їх власника, його матеріальне становище, престиж, рівень добробуту і т.д. 

Особливо це працює з жінками. Під час знайомства з чоловіком і в процесі подальшого спілкування з ним, дівчата завжди помічають, у що він взутий і автоматично оцінюють його речі за шкалою вартості, якості, ексклюзивності. Якщо хлопець купив чоловічі туфлі відомої торгової марки, дорогі і стильні, то у нього буде набагато більше шансів звернути на себе увагу дам практично в будь-якому суспільстві.

Брендові чоловічі туфлі Antonio Biaggi - неперевершений тандем елегантності і стилю

Лакована або натуральна шкіра, класичний чорний колір, низький строгий каблук, ідеально рівні шви і симетрична шнурівка - основні ознаки модних чоловічих туфель в інтернет магазині Антоніо Біаджі. У нас є вишукані дербі, блюхера та оксфорди, аристократичні монкі і перфоровані брогі.

Крім великого вибору класичних моделей, наші каталоги можуть запропонувати чоловікам, які прагнуть виглядати презентабельно, рішення для активного проведення часу (категорія Sport), вулиці і повсякденних справ (Casual), виходів у світ, урочистостей і всіляких заходів (Fashion). Йдеться про практичні сліпери, мокасини, топ-сайдери і лофери. У кожному конкретному випадку виконання виробів і ціни на чоловічі туфлі будуть різнитися.

  • Спортивні моделі продемонструють гнучкість і м'якість, хороше облягання ноги, використання дихаючих матеріалів при їх виробництві.
  • Класичні пари гарантують оригінальний дизайн, відповідність канонам взуття такого класу, добротність обробки і пошиву. Вони представлені шкіряними, лакованими, замшевими чоловічими туфлями.
  • Вироби для повсякденного носіння допоможуть мінімізувати навантаження на ноги, дадуть користувачеві можливість рухатися у власному ритмі, виконувати найрізноманітніші рухи, до того ж вони практичні, оригінальні і довговічні.
  • Трендові різновиди брендових чоловічих туфель здивують своїм новаторським підходом, гармонійним поєднанням екстраякості з ексклюзивним дизайном. Їх оцінять справжні цінителі сучасної моди.

Всі вироби, що випускаються на виробництвах нашого бренду, супроводжуються сертифікатами якості і виконані з особливою ретельністю, великою увагою до деталей. Вони підкреслять кращі якості своїх власників, створять для них необхідний імідж, а також порадують своєю довговічністю.